В помощь педагогу.
Суббота, 18.05.2024, 23:04
Форма входа

Категории раздела
Русский язык и литература [48]
Казахский язык и литература [65]
Английский и немецкий языки [23]
Математика и геометрия [38]
География [22]
Химия [12]
Биология [19]
Физика [4]
История и обществоведение [26]
Физкультура [25]
НВП, ОБЖ [3]
Самопознание [12]
Технология [17]
Начальная школа [77]
Дошколёнок [28]
Школьный психолог [18]
Уроки музыки [20]
Компьютеры и информатика [15]
Классному руководителю [17]
Директору и завучам [1]
Школьная библиотека [2]
Регистрация
Полезные сайты
  • Сайт "Учительский мир"
  • Мини-чат
    300
    рек
    Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    Наш опрос
    Оцените мой сайт
    Всего ответов: 79
    Опрос
    Кто посещает наш сайт?
    Всего ответов: 227
    Часы
    Block title
    $MYINF_990
    вам
    Курс валют
    Ежедневные курсы валют в Республике Казахстан
    Погода
    Астана
    Время жизни сайта
    Поиск
    Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz


  • Приветствую Вас Гость | RSS
    Каталог статей
    Главная » Статьи » Предметы и уроки » Казахский язык и литература

    Шешендік сөздер
    Павлодар облысы, Ертіс ауданы,
    “Қоскөл ЖОББ мектебі” ММ
    Беспаева Айсұлу Оразқызы

    Сабақтың тақырыбы: Шешендік сөздер
    Сабақтың мақсаты:
    Білімділік: Шешендік сөз өнері мен шешендік өнердің өкілдері жайлы
    мағлұмат беру .
    Дамытушылық: Деңгейлік тапсырмалар арқылы оқушылардың сөйлеу
    дағдыларын дамыта отырып, сана-сезімін ояту.
    Тәрбиелік: Оқушыларды өз жеріне, еліне деген сүйіспеншілікке баулу, сөздің
    қадір-қасиетін ұғынуға тәрбиелеу.
    Сабақтың формасы: топтық, жеке дара жұмыс
    Сабақтың әдістері: Сыни тұрғыдан ойлау, АКТ, дарынды балалармен жұмыс,
    диалогтік оқыту, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту,
    көшбасшылық, бағалау.
    Көрнекіліктері: интербелсенді тақта, флипчарт, оқулық, үлестірме қағаздар
    Сабақтың типі: жаңа оқу материалын таныту
    Сабақтың түрі: аралас сабақ

    Ұйымдастыру кезеңі: түгендеу, сабақтың мақсатын айту, сабаққа зейінін аудару.
    Сабақ барысы: Сөзжұмбақ арқылы жаңа тақырыпқа көшу
    р/с Тапсырмалар Технологиялар Оқушының іс-әркеті Мұғалімнің іс-әрекеті
    1 Шешендік сөздердің жанрлық түрлерін еске түсіру. СТО Топ ішінде тақырыпты меңгереді Бағыт-бағдар береді
    2 Басқа топқа барып, қазақтың шешендік өнерінің өкілдері жайлы түсінгендерін өз сөздерімен білдіру ЖИГСО, диалогтік оқыту Өзге оқушылардан алған мәліметтер арқылы білімдерін толықтырады Уәж береді
    3 Өлең жолдарын жетекшілікке алып (12-бет), көріктеуіш тәсілдерді топтастыру АКТ, жас ерекшелігіне қарай оқыту, Өз ойларын түсіндіріп, қорғайды Реттейді
    4 “Біз, қазақ деген мал баққан елміз, ешкімге соқтықпай жай жатқан елміз...” деген үзінді шешендік дауға жататынын екі түрлі түсініктеме күнделігі арқылы дәлелдеу Дарынды балалармен жұмыс Түсінгендерін қағаз бетіне түсіреді Бағыт-бағдар береді
    5 Қазақтың шешендік өнерінің өкілдері жайлы мәліметті жобалап, постер жасау. Көшбасшылық Постерге түсіру арқылы өз ойларын жеткізеді Уәж береді
    6 Бағалау Өзге оқушылардың шығармашылығын бағалайды Реттейді
    Категория: Казахский язык и литература | Добавил: ajsbespaeva (05.03.2015) | Автор: Беспаева Айсұлу Оразқызы E
    Просмотров: 661 | Теги: сөз, Беспаева, шешендік | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
    [ Регистрация | Вход ]
    Сделать бесплатный сайт с uCoz Copyright MyCorp © 2024